За чисте довкілля

Щоб об’єднати зусилля, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, виховання дбайливого ставлення громадян до природних об’єктів і залучення верств населення до практичних природоохоронних робіт Національний природний парк «Синевир» організовує та проводить комплекс заходів з благоустрою, озеленення, очищення водних джерел тощо.
Чергова екологічна акція «За чисте довкілля» відбулася в Остріцькому природоохоронному науково-дослідному відділення нацпарку за участі молоді регіону та працівників установи.
В ході акції очищено від захаращення екологічні стежки, що ведуть до природних об’єктів, проведено озеленення території, упорядковано газони та квітники поблизу адміністративних і рекреаційних будівель, поисаджено дерева.


Акції з благоустрою передували заходи роз’яснювальної роботи з молоддю, яка мала мету поширити екологічні знання, сприяти утвердженню природоохоронного світогляду, екологічної етики і закликати молодь долучитися до акції з благоустрою.
Любов Гречин, фахівець відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир».

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІЕRS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: