ЗАКАРПАТСЬКІ ЛЯЛЬКАРІ У СПІВПРАЦІ З ЕКОЛОГАМИ  ЗАПОЧАТКУВАЛИ СЕРІЮ ТВОРЧИХ АКЦІЙ  «ПІЗНАЙ ПРИРОДУ»

Актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій розпочали серію різноманітних творчих акцій, покликаних через мистецтво театру ляльок привернути увагу юних глядачів до питань збереження довкілля, бережного відношення до навколишнього світу тварин, птахів та всього живого, що оточує людину від народження.

9 червня на базі Дошкільного навчального закладу №15 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області молоді артистки Ганна ЛІПЧЕЙ та Дарія ГОЛЯНА провели з дітками театралізовану ековікторину «Пізнай природу». Дітки за допомогою лялькових героїв відгадували тематичні загадки, говорили про природу, дізнавалися багато цікавих фактів з життя мешканців нашої планети. Після ековікторини малюки подивилися лялькову виставу за мотивами української народної казки «Зайчикова хатинка». Виступ відбувся на свіжому повітрі майданчика дитячого садочку.

Проблеми збереження навколишнього середовища належать до пріоритетних завдань людства, і в ігровій формі доносити діткам найважливіші поняття у даній галузі — цікава та відповідальна робота — переконані директор-художній керівник театру Мирослав ПЕТІЙ та головна режисерка, заслужена артистка України Наталія ОРЄШНІКОВА. Отже, попереду у закарпатських лялькарів та команди Інституту здійснення багатьох спільних планів та ідей.

Захід проведено у співпраці Закарпатського академічного обласного театру ляльок з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU NABU International) координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: